| Oliv99 a întrebat:

O prietena mi-a trimis prin bluetooh niste poze.
Eu am bagat cablul de date in telefon si am cautat pozele acelea pe care voiam sa le pun pe calculator si nu imi apareau la imagini. Imi apareau toate pozele in afara de alea pe care mi le-a trimis ea, in telefon ele apareau... Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aoleu, te duci la optiuni pe o melodie sau in ce folder le ai tu, le gasesti tu, dai optiuni marcare, marci ce vrei sa muti, si dai mutare in card. greu?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei, trebuie sa le pui pe memoria de o citeste cand bagi usb-ul adica in card de obicei, fa asta si iti vor apareawinking

| Oliv99 explică (pentru anonim_4396):

Cum fac asta?

| Oliv99 explică (pentru Oliv99):

Gata,mersi :*

| nice67 a răspuns:

Poti folosi un card reader dar daca e prea sofisticat muta-le pe card apoi deschide cardul si poate de data aceasta iti apare. happy Daca use laptop le trimiti prin bluethoot. happy Sper sa reusesti!

| Mondialu112 a răspuns:

Depinde ce telefon ai...de exemplu ar putea sa ti se fi salvat intr-un anumit folder gen CARD/TELEFON...cauta-le acolo

| MayaZaya a răspuns:

Poate sunt pe cardul de telefon și nu ți-l citește, sau invers, dar e mai probabil să fie pe card. Eu nu prea știu, nu am mai folosit de mult cablul de date, încearcă să le trimiți prin bluetooth în calculator, dar mai întâi asigură-te că sunt pe telefon, sau lasă-le pe card (în caz că sunt acolo) și bagă cardul în PC printr-un USB.

| MissVanity a răspuns:

Probabil ca pozele sunt stocate in folderul cu fisierele primite.

| Oliv99 explică (pentru MissVanity):

Si ce trebuie sa fac?

| anonim_4396 a răspuns (pentru MissVanity):

Aoleu, te duci la optiuni pe o melodie sau in ce folder le ai tu, le gasesti tu, dai optiuni marcare, marci ce vrei sa muti, si dai mutare in card. greu?

| sNai a răspuns:

Salut
Conecteaza cablul de date si acolo vei avea un fisier numit "DCIM"daca nu sunt acolo, cauta la fisierul Blueetooth