| Luminiţamerkeligjente a întrebat:

Am un telefon Siemens, am cablu de date şi doresc a-mi descărca câteva poze, însă la conectare pe ecranul PC-ului nu-mi arată nimic.
Îmi trebuie vreun program, ceva?
Ofer fundă cui mă poate ajuta să-mi descarc pozele.

Răspuns Câştigător
| AlexandruNastase a răspuns:

La telefonul meu ( Samsung), dupa ce il conectez, trebuie mai intai sa deblochez telefonul (eu am pattern) si abia apoi imi apare pe Desktop ca s-a conectat. Practic, cat timp acranul e negru pe telefon, e ca si cum nu e conectat.
Poate la tine e la fel. Bafta.

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Ce fel de Siemens. Astea sunt modele mai vechi.

| Mihaitza009 a răspuns:

Acele poze le poti trimite prin blutooth cuiva pentru ca tie nu iti recunoaste telefonul in Pc deoarece mufa de la telefon nu mai este buna singura ta solutie este sa trimiti pozele altcuiva sau sa schimbi mufa telefonului funda?