| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa transfer melodii poze filmulete etc de pe calculator pe telefon pe bluetooh am un lg-t300 cine ma poate ajuta are o funda.

Răspuns Câştigător
| danyelo112 a răspuns:

Pai iti trebuie adaptor de bloototh la pc.ca sa poti sau daca il ai, cand il conectezi la pc selectezi fisierele pe care vrei sa le trimiti si gata...si daca vrei sa trimiti de pe telefon cand conectezi blootothu la pc iti apare in coltul din dreapta jos imaginea aia micuta si dai click dreapta pe el si dai receive a file...

1 răspuns:
| dragonballz a răspuns:

Ai cablu de date la telefon? e ila il bagi in statia de la calculator am uitat cum se numeste de acolo de unde aprinzi tu calculatorul cauti pe acolo si bagi cablu de date in staie si celalalt in telefon si o sa iti apara open wiev file sau ceva de genu si copiezi ce vrei tu de acolo dai copi apoi le pui pe destkop daca vrei mai multe informatii sau nu ai inteles uite id meu tulica_claudiu.