| GhihelNemorile a întrebat:

Am un telefon Jax Vonino si wireless.Eu sunt conectat la internet prin wireless si nu imi merge magazin play, youtube si google.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| panther2007 a răspuns:

Recomandabil ar fi sa dai o resetare, da spune mai exact de ce nu merg aplicatiile respective, ce eroare primesti?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai cont pe Google?

| Idkidk a răspuns:

Ai cont Google?

| GhihelNemorile explică (pentru darrio2007):

Am cont

| GhihelNemorile explică (pentru panther2007):

Pai cand intru in Magazain play, Youtube sau google imi zice:Verificati conexiunea si reincercati. Cand ma conectez la wireless imi arata ca merge wirelessul. Am incercat sa ma deconectez si sa ma conectez la wireless si tot aceasta eroare imi apare

| GhihelNemorile explică (pentru panther2007):

Cand ma conectez la wireless imi spune ca sunt conectat dar cand intru in orice legat de internet(google play, youtube etc.) Verificati conexiunea si rencercati.