| danygh95 a întrebat:

Imi puteti spune va rog cum sa fac sa imi mearga youtube pe telefon? cand sunt conectat la orange internet imi merge youtube, iar cand sunt conectat la o retea wireless nu merge, imi apare "buffering...0%" si dupa un timp spune ca o pierdut conectare la server.

1 răspuns:
| Hyena94 a răspuns:

Daca iti apare buffering 0% nu are semnal pentru a incarca! Eu am telefon si cu wifi si cu abonament la internet dar am la cosmote! Crede-ma ca rupe si pe wifi si pe netu de la abonament! Acum depinde si de telefon! Te-as sfatuii sa folosesti netu din abonament pentru ca daca folosesti wifi o sa ti se duca baterie foarte repede si nu o sa tina mai mult de 2 zile! Spun din propria experienta!