| BigLike a întrebat:

Salut am un telefon unibody si s-a descarcat complet insa nu mai am incarcatorul lui origil am alte incarcatoare in casa si am tot incercat dar nu a pornit deloc ce as putea sa i fac? Se poate incarca macar pana la 1%? Gen prin fire sau alte metode. Daca il las la soare ajuta cu ceva? Va rog sfaturi cine stie sau a mai facut chestii de genu ofer funda rog si ofer seriozitate multumesc frumos

2 răspunsuri:
| TheSuspect a răspuns:

Cauta pe net incarcator universal de baterii, acel dispozitiv incarca direct bateria si automat poti folosi metoda pana gasesti incarcator original... Daca e telefon cu firma putin cunoscuta sau noua gasesti sigur pe ebay dar ai nevoie de card bancar un cont paypall. Succes

| BigLike explică (pentru TheSuspect):

Telefonul este dintr-o bucata nu pot sa i dau jos capacul deci nu am cum sa ajung la baterie.