| jojuk a întrebat:

Am un telefon Xperia S și nu demult l-am actualizat la android 4.1.2. Intrebarea mea este cum as putea sa setez pentru ecranul blocat un fundal interactiv? La versiunea anterioară puteam dar de cand am trecut la 4.1.2 nu mă lasă decât imagine statică. Aveți vreo idee?

1 răspuns:
| G1emanuel a răspuns:

Deoarece ai schimbat androidul fara ca sa primeasca el actualizari a trebuit sa imprumete androidul de la alt telefon, iar telefonul tau nu este compatibil cu el si de aia da eroare in anumite locuri, eu te-as sfatui sa schimbi inapoi la androidul vechi