| Lala20 a întrebat:

Aveti idee de ce nu ma mai lasa la Samsung Galaxy Mini sa pun pe fundal o imagine in pozitie verticala? Adica, atunci cand setez fundalul din galerie, aleg optiunea aceea ca sa apare imaginea "in picioare", in schimb apare tot pe orizontala, si este si marita si, deci, neclara. Vreo idee?

Răspuns Câştigător
| GABYgugiuman a răspuns:

Pai..rezolutia iamginii "in pcioare" poate fi mai mare decat rezolutia ecranului telefonului... sper ca te-am ajutat
kiss

1 răspuns:
| William a răspuns:

Nu am nici cea mai vaga idee.