| Siimiiiiii a întrebat:

am un telefon Sony xperia e, si am 4 pagini de fundal, cand vreau sa-mi setez o poza, trebuie decupata si nu iese tot ce vreau eu, ce as putea face sa raman doar cu una?

1 răspuns:
| CautNume a răspuns:

Atunci cand iti deblochezi telefonul (cand nu esti in nicio aplicatie, cand esti pe una din paginile alea) "dai cu doua degete pe ecran, iti apropii degetele" si o sa iti apara mai multe optiuni. Apesi pe "X"-ul din dreapta de sus a paginii pe care vreo sa o stergi.