| vulcan86 a întrebat:

De curand telefonul meu Sony xperia z1 (C6903)a trecut la versiunea de android 5.0.2 si incepand din acel moment telefonul proceseaza foarte greu iar cei cu care vorbesc se plang ca ma aud foarte greu. Se aude intrerupt, ceea ce am auzit si eu facand schimb de telefoane cu un prieten care a vrut sa ma convinga in legatura cu aceasta problema. Intrebarea mea este: cum as putea rezolva aceasta problema cu microfonul sau cum as putea sa revin la versiunea anterioara de android? Funda pentru cel mai bun raspuns. Multumesc!

2 răspunsuri:
| MedionTcO a răspuns:

Recomand un specialist.Nu te baga in el daca nu ai experienta profesionala.

| vulcan86 explică (pentru MedionTcO):

Am rezolvat, specialistul fiind chiar eu, dupa ce m-am documentat bine vizionand cateva tutoriale pe youtube happy