| demi98 a întrebat:

Am un tv vechi pe care as vrea sa-l pun ca monitor secundar. Un Samsung syncmaster p2470hd. (Nu l-am folosit eu vreodată) l-am băgat in priza. I-am pus cablu video. Pornește, îmi arată imaginea de la pc 2-3 secunde apoi tot ecranul devine negru și nu am ce sa ii fac. Nu merge nici din butoanele lui, nici din telecomanda. Ce as putea face sa îl repar?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa il duci la un servis reparatii televizoare, acolo ei o sa il repare.