| George_Stefan_1996 a întrebat:

Am windows 10 si aseara am facut ultimele update-uri aparute... dupa instalarea lor cand am redeschis laptop-ul a inceput sa-si dea refresh singur! Ce pot sa-i fac in cazul in care nu am CD-ul cu windows-ul original? Astept raspuns urgent. Multumesc

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dai un system restore, si mie mi-a blocat sistemul acele uptateurii

| George_Stefan_1996 explică (pentru RAY):

Si cum fac asta fara un CD cu windows si fara sa pot ajunge in setarile de la control panel?

| RAY a răspuns (pentru George_Stefan_1996):

F8 sau scrii in bara de cautare system restore

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Click dreapta pe Start/ Control Panel? Programs and Features/ View installed updates. De acolo dezinstalezi update-urile facute.