| Silviu_1091 a întrebat:

Salut am windows vista si am o problema cu sunetul pe net.In winamp, kmplayer etc.imi merge sunetul chiar si pe skype sau yahoo messenger cand sunt sunat sau sun, in schimb pe youtube, trilulilu etc, nu imi merge deloc.Am reinstalat adobe si tot aceeasi problema.Cine ma ajuta dau fundita.

2 răspunsuri:
| razvy97_6165 a răspuns:

Ba inti in setarile sunetului si setezi volumul sau instalezi driverul audio iar am avut si eu o problema de genul asta si asta am facut

sper ca ti-am fost de ajutor

| ταξιδιώτης a răspuns:

Mareste volumul playerului de pe net...atat happy.