| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema cu pc-ul : tocmai mi-am reinstalat windows-ul, totul a decurs bine. mi-am instalat toate driverele necesare(placa de retea, sunet etc.)dar la filmuletele de pe youtube (220, trilulilu...), la jocuri, sunetul se aude foarte incet(sonorul fiind dat la maxim). la winamp si la filmele din calculator nu am nicio problema.cine ma poate ajuta?

2 răspunsuri:
| LawR3n a răspuns:

încearcă wave volume.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa setezi sunetul direct pe playerele din site-uri...