| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema cu pc-ul : tocmai mi-am reinstalat windows-ul, totul a decurs bine. Mi-am instalat toate driverele necesare(placa de retea, sunet etc.)dar la filmuletele de pe youtube (220, trilulilu...), la jocuri, sunetul se aude foarte incet(sonorul fiind dat la maxim). La winamp si la filmele din calculator nu am nicio problema.Cine ma poate ajuta?

3 răspunsuri:
| m5789932 a răspuns:

Depinde de sistemul de operare pe care il ai! eu n-am avut niciodata probleme cu windows xp, dar cu vista si windows 7, intotdeauna pateam cate ceva.

| mihnea_3853 a răspuns:

Ce windows ai instalat? Daca ai vista sau 7 cand dai un click pe iconita cu difuzorul din taskbar ( jos in dreapta) iti apare un buton "mixer". da click pe el si vezi sa nu fie pusa restrictie pentru browser la un nivel maxim al sonorului.

| tinkerbell_4387 a răspuns:

Poate sonorul d la filmuletze e dat la volum mic. Sau poate nu ai instalat driver-ele care trebuia.