| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa achizitionez aceasta imprimanta.
https://www.emag.ro/......DRM69SBBM/

Imi puteti spune daca este buna? Multumesc anticipat

5 răspunsuri:
| Adrian5575 a răspuns:

Eu as alege mai repede un HP. Am avut si Canon si HP, la Canon se mai intampla sa nu recunoasca cartusele, nu stiu daca si acest model are probleme. Mai bine cauta un HP.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Adrian5575):

Mai am o varianta de la brother. dar nu stiu ce sa fac, imi poti trimite un model HP?

| Adrian5575 a răspuns (pentru anonim_4396):

Https://www.emag.ro/......DT2TM7MBM/

Imprimanta multifunctionala cu wi-fi si usb. Un cartus este in jur de 60lei. Cand vrei sa cumperi o imprimanta, e bine sa verifici si cat costa un cartus, sunt unele chiar foarte scumpe.
Nu stiu ce buget ai. Sunt si altele mai ieftine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Adrian5575):

Ti-am lasat un mesaj

| GabiDumitrescu a răspuns:

Sub nici o forma cu jet! Ia una laser, preferabil ceva de marca la mina a doua, cu toner nou si garantie. Costul per pagina e cu mult mai mic la laser, plus ca nu patesti ca la jet sa ti se usuce cartusele daca nu printezi nimic o saptamana-doua. https://www.diabloscomputer.ro/......-fs-1061dn