| kMirke a întrebat:

Salut, as dori sa cumpar unul dintre cele doua jocuri : H1Z1 King of The Kill si Dead by Daylight?
Care dintre cele doua merita mai mult? happy

Si cum imi merge fiecare pe : GTX 970 4 GB DDR5 256 bit, i5 6402P, 4 gb ram?

3 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Salut, scrie pe google numele jocului, iar dupa asta scrie "System requirements", bagi componentele tale pe unul din site-urile respective si vezi cum iti merg pe acel PC
Iar despre jocuri, nu am idee nu le-am jucat, tu decizi care te atrage mai mult, gusturile nu se discuta happy

| RianaAlexia a răspuns:

Dbd merita mult. Si eu vreau sa il i-au dar nu stiu cum sa ii cer mamei sad Mie imi merge decent pe un laptop Lenovo, deci probabil o sa iti mearga bine happy

| TFKatarina a răspuns:

Dead by Daylight merita, cum iti merge nu stiu, cauta system requirments...