| kMirke a întrebat:

Stiti ca o sa apara PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS, pe 23 Martie.
As dori sa il cumpar, ca pare mult mai ok ca H1Z1, dar nu ma prea pricep la specificatii.
Imi merge pe : I5 6402P, 4gb Ram 2133 mhz, gtx 970 4 gb ddr5 256 bit pe un monitor full hd?
Cum imi merge?

2 răspunsuri:
| Țoglă a răspuns:

Îți merge.
Pe viitor să mai adaugi 4GB de Ram

| Mihnea1458 a răspuns:

Ar trebuii sa mearga bine....Eu zic ca iti merge cu mai mult de 50 fps daca dai la 720p, Setari maxime. Poate chiar si 60 fps la 1080 dar la setari medii,... Sper ca am ajutat