| untu a întrebat:

As dori sa ma ajutati cu un sfat bun! Cum as putea sa transmit in direct pe Facebook cu ajutorul webcamulului de pe laptopul meu? Rog seriozitate! Multumesc frumos!

9 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Pe stanga e acea lista cu mai multe: Evenimente, mesaje, jocuri etc acolo vei gasi si : Clip video in direct - clic pe ea happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Momentan nu e disponibila chestia asta, doar pe telefon

| untu explică (pentru lpavel):

Nu-i bun! Asta este harta transmisiunilor live de pe mobil din intreaga lume! Imipare rau!

Răspuns utilizator avertizat
| untu explică (pentru ramon2473):

Pe smartphone sau pe laptop?

Răspuns utilizator avertizat
| untu explică (pentru ramon2473):

Si unde se afla optiunea de LIVE?

Răspuns utilizator avertizat
| untu explică (pentru ramon2473):

Am sa incerc si iti multumesc frumos pentru o sugestie buna!