| kMirke a întrebat:

Salut, as vrea sa achizitionez Dead By Dailight.
Din cate am inteles, placa video si procesorul duc ( I5 6402P si GTX 970 4 Gb )
Dar am 4 Gb Ram pe 21300 Mhz, cica aici sunt ceva probleme, e adevarat?
Cam cum o sa imi ruleze pe un monitor full hd? ( low-mediu? )

3 răspunsuri:
| Lucaefericit a răspuns:

O sa iti mearga destul de bine cu setarile pe low-mediu, dar recomand sa ramai cu ele pe low, deoarece pe mediu s-ar putea sa ai lag. daca vrei sa vezi cum merge jocul iti recomand s il piratezi si dupa sa il cumperi.

| UnNimeniFaraNimic a răspuns:

Da, 4GB ram e putin. Mai intai ar trebui sa dai banii pe inca o placuta de ram(minim 4gb, iti sugerez hypex cl14 2130mhz care costa undeva la 170 lei sau 8gb la 260lei) Funda happy?

| peperonies a răspuns:

Iti merge boss.