| IoanS a întrebat:

As vrea sa imi vand laptopul Samsung R540, il am cam de 4 ani, merge bine dar i s-a deteriorat putin aspectul, unde credeti ca as putea sa il vand cel mai bine si cat sa cer pe el. Eu as vrea sa imi iau un laptop nou... FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Costyyyyo a răspuns:

Salut, a avut si un prieten de al meu un laptop identic, ca si model ma refer i3 4gB de RAM si placa video dedicata de 1024MB (1gB) si l-a dat pe www.tocmai.ro cu transport gratuit si verificare colet... il avea de 2 ani si a scapat de el la un pret de 1500RON. e un pret destul de bun, pentru un laptop second hand.
deci avand in vedere ca este putin mai vechi...cam 1300-1400 si pe tocmai il dai repede.( parerea mea).

1 răspuns:
| Damian_Roland_1996 a răspuns:

Pai il poti vinde pe olx.ro,tocmai.ro sau ocazii.ro