| paul55 a întrebat:

As vrea sa imi zice-ti ce ar trebui sa fac in cazul de fata:
Daca vreau sa ma uit la un clip pe youtube, imi apare ceva gri cu click aici ca sa pornesti Adobe Flash Player. Am dezinstalat versiunea veche si am instalat o noua versiune, dar e la fel. Ce sa fac? MULTUMESC!

1 răspuns:
| Ponce a răspuns:

Incearca cu alt browser. opera, chrome, mozilla, internet explorer, etc.
Recomand mozilla, eu il folosesc de ani buni si nu am probleme de genul.
Apoi fa un update la Adobe flash player, de aici: https://get.adobe.com/flashplayer/
btw. cand instalezi Adobe flash player, opreste toate browserele. mozilla, firefox, etc. Dar asta dupa ce descarci install-ul la Adobe flash player.