| ioana_5244 a întrebat:

as vrea sa inregistrez niste piese compuse de mine si sa pun efecte... nu stiu daca este vreun programel ca sa faca asta. daca stiti voi pls aratatimi-l si mie. multumesc

7 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Poti cauta aici poate gasesti ceva interesant http://www.videotutorial.ro/? cat=2389

| cristina12310 a răspuns:

Cool Edit Pro 2. 1 sau 2. 2 cu el poti edita melodii si taia cat vrei din ele. Si pentru inregistrat ( dar si editat ) editor de suntet gratuit Cross-Platform

| ioana_5244 explică:

Am incercat dar vreau ceva mai mult

| princessmary a răspuns:

Records song.il ai deja in calculator.acela il are toata lumea cauta la start, accesori, nu are efecte dar poti sa te inregistrezi

| dorinaugustin a răspuns:

Ai incercat cu windows movie maker de la tine din calculator? dai la "start" si dupa aia la "all programs" ai sa-l gasesti acolo.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se numeste cool edit daca il vrei intra pe id meu sa til dau :kingofdeathk

| Diana7383 a răspuns:

Pai te duci la un studio. dar trebuie ca sa iti inregistrezi melodiile o suna considerabila. pe net nu cred ca vei gasi ceva