| MestecGuma a întrebat:

Am niste piese compuse de mine. de fapt niste versuri. si poezii am si. povesti de dragoste [ toate compuse de mine ] si. as vrea sa le postez undeva..si nu stiu unde. vreau undeva unde sa primesc si comentarii...
Cine ma poate ajuta cu niste site-uri?
As vrea sa-mi lasa`ti si un ID in caz ca. poate nu ma descurc la ceva
~ funda

6 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna,pai iti poti face un blog unde sa le postezi sau poti sa rogi o pagina de facebook mai populata sa-ti posteze poeziile/povestile si asa vei primi comentarii...altceva nu prea mai stiu.
Succes si numai bine.

| CautNume a răspuns:

Creaza-ti un blog, daca nu te descurci spune-mi aici.

| MestecGuma explică (pentru CautNume):

Nu prea ma descurc. vreau sa arate intr-un fel si nu ma descurc. lasa-mi te rog un ID prin mesaj sau aici mersi :d

| CautNume a răspuns (pentru MestecGuma):

Nu stiu cum sa arate pentru ca eu n-am unul, dar uite cum poti sa-ti faci http://www.tpu.ro/......rog-funda/

| AlleSss a răspuns:

Heii!
Iti poti crea un blog, un grup pe facebook sau o pagina pe facebook. Bafta love struck

| slowswag a răspuns:

Pe facebook