| ArchWord a întrebat:

Salut, astazi am facut un "Restore settings from factory", nu am vrut backup, fiindca nu aveam nevoie.Am facut acest lucru deoarece de fiecare data cand vroiam sa instalez o aplicatie de pe google play, spunea ca nu am destul spatiu, indiferent cat de mari sau mica ar fi aplicatia, eu avand destul spatiu sa o instalez.Am facut tot ce trebuia, am facut update mai bine zis la tot ce era nevoie, doar ca acum nu mai pot sa instalez anumite aplicatii, jocuri, etc fiindca mi se spune ca versiunea este incomptabilia cu tableta mea Samsung Galaxy Tab 3 lite SM-T110, versiune android 4.2.2 Jelly Bean, iar aceste aplicatii pe care incerc sa le instalez le aveam inainte sa dau resetarea din fabrica, nu pot sa le instalez, ce sa fac, tableta nu este root-ata, nici nu era... aceste aplicatii sunt : Clash Of Clans si Aptoide... am incercat sa caut pe net clash of clans si sa il descarc de pe google play dar zicea faza cu compatibilitatea... si nici nu le gaseam cand scriam in google play... Dau funda, idei ce ar trebuii sa fac?

Răspuns Câştigător
| Divy a răspuns:

Ai încercat să dezinstalezi actualizările google şi să ştergi datele, poate vei reuşi

1 răspuns:
| ArchWord explică:

@Update : Am rezolvat-o cu clash of clans, dezinstaland google service app, sau cum era, si apoi facandu-i update am putut descarca jocul. dar cu aptoide inca n-am scos-o la capat., idei?