| adiadisor a întrebat:

De doua zile mi-sa blocat rotirea automata a ecranului si tot de atunci au inceput opririle de sistem si aplicatii. Am incercat totul, inclusiv resetarea lui. L-am resetat de 4 ori intr-o zi. P.S. telefonul este Prestigio 3400 duo, il am de 6 luni, are android 4.2.2 Jelly Bean.

Răspuns Câştigător
| itsoft a răspuns:

Reinstalarea softului. Sau daca nu s-a dus senzoru de rotire. Du-te la un service cel mai apropiat si iti spune cei de acolo nu te costa nimica