| GabrielRobert22 a întrebat:

Atunci cand incerc sa vad un film online si sa dau play imi apar ferestre pop-up si se deschid reclame in alte file. Am si ad-blocker si tot se intampla asta. Stie cineva din ce cauza? Pe alte site-uri nu face asa, doar pe site-urile de filme

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acele site-uri au reclame pop-up anti-adblock. Deci, nu poti face nimic pentru a le opri, caci ele sunt modificate sa functioneze, chiar daca ai Adblock activat.