| andrei83alexandru a întrebat:

Încerc să conectez un telefon la un Smart TV LG pentru a vedea un film, dar nu merge, nu se conectează.
Vreau să fac conectarea pentru a vedea filme online, nu pot sa o fac direct de pe browserul TV-ului pentru că site-ul respectiv are multe reclame și nu se poate instala un ad blocker pe TV.
Sfaturi?
Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| AlleXuSS a răspuns:

Salut incearca acest video si vezi daca reusesti daca nu lasa un reply aici!
https://www.youtube.com/watch?v=RSBNksIYzBI

| andrei83alexandru explică (pentru AlleXuSS):

Salut. Am incercat aplicația descrisă în video (și altele asemănătoare), dar nu merge.
Le-am dat email celor de la LG, poate mă pot ei ajuta. Dar mai incerc, sper să reușesc să fac conexiunea dintre mobil și TV.
Îți mulțumesc pentru ajutor!