| anonim_4396 a întrebat:

Salut, avast 6 internet security, este doar pentru internet sau are si antivirus in el?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Avast 6 Internet Security este :
1. antivirus pentru PC
2.antivirus pentru retea internet
Deci are 2 antivirusi intr-un singur pachet! (protejeaza reteaua si pc-ul tau in acelasi moment) daca te uiti la preturi ai sa observi ca este aproape dublu la pret fata de Avast 6 Pro -care este doar antivirus ->PC.

Răspuns utilizator avertizat
| Cornel320 a răspuns:

Este doar de internet(site-uri si ce descarci)nimic in rest. Daca ai un CD virusat nu iti detecteaza virusi de pe el.(a patit-o un prien de al meu).