| TomyBrave2019 a întrebat:

Salut. Azi am vazut ca mi s-au dublat videoclipurile si unele poze pe Google Photos si a trebuit sa le sterg manual. De ce s-a intamplat asta?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot fi probleme.Dar stai calm, nu sunt virusi.Un refresh urmat de o repornire ar fi rezolvat totul.Nu te panica.Nu poate fi nimic grav.Se mai intampla.

| TomyBrave2019 explică (pentru anonim_4396):

Nu ma speriasem ca puteau fi virusi, a fost enervant sa le sterg pe toate. Daca se mai întâmplă o sa-i dau un restart. Mulțumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru TomyBrave2019):

Eh...Pentru nimic.