| j1NNNx a întrebat:

Am luat niste poze p***o si pe tel si pe pc si dintr-o data s-a bulit claritatea pe telefon :-s faza e ca sunt aceleasi poze si pe pc nu s-a intamplat nimic. Am incercat sa le sterg de pe tel da tot asa urat se vad videoclipurile. Ce as putea sa fac sa am din nou claritate la telefon big grin? DAU FUNDA GARANTAT whistling!

P.S : Scuzati categoria, dar am vazut ca aici sunt date cele mai multe raspunsuri

Răspuns Câştigător
| DuDDy24 a răspuns:

PRobabil videoclipurile acelea se vad urat din cauza nu e rezolutia suficient de mare. Descarca un videoclip la 480p sau 720p si vezi daca se observa diferenta fata de ce filmele pe care le aveaiwinking
Alta explicatie ar fi ca playerul video pe care il folosesti sa redimensioneze videoclipul, dar nu prea am auzit de asemenea playere...incearca ce am spus prima oara si spune-mi daca se observa diferenta

| j1NNNx explică (pentru DuDDy24):

Se vede bine dar nu e mare diferenta. totusi vad ca inteleg ceva. happy

1 răspuns: