| DeadAngel a întrebat:

cum pot sa sterg poze de pe facebook, si de la profil si de la photos? funda:X

Răspuns Câştigător
| Genevive a răspuns:

Click pe poza, dupa ce se deschide trebuie sa vezi jos [stanga sau dreapta, depinde ce fel de versiune facebook foloseesti] " Delete this Photo ". click acolo :]

2 răspunsuri:
| IonelaNela97 a răspuns:

Buna,dai click pe poza respectiva si jos ai optiunea sterge aceasta fotorafie, poza de profil nu cred ca o poti sterge ori nu stiu eu cum...: - ] daca vrei sa stergi un album si este poza de profil acolo nu vei putea pana nu pui alta poza de profil dintr-un alt album!winking Sper ca te-am ajutat:*:*

| CristiannaMJ a răspuns:

D-ai pe poza pe care vrei sa o stergi si jos in coltul din stanga sunt mai multe optuni tu apesi "delete" sau "stergere".