| dianaa8 a întrebat:

Cardul de memorie mi se,, elimina in mod neasteptat". Ce as putea sa fac ca sa nu se mai intample asta?

Răspuns Câştigător
| Surtulecs a răspuns:

Buna! In primul rand vezi daca portiunea unde introduci cardul nu contine praf... Al doilea rand vezi daca este pus bine cardul si daca nu e ros la acele pliuri.

Nu este exclusa nici o problema legata de Android.
Daca intampini problema din nou, eu zic sa dai o resetare a androidului cu cardul scos. Poate problema va fi remeliorata.
Nu este exclusa nici varianta ce consta in defectarea acelui card.

Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si in al treilea rand verifica si cardul daca este compatibil cu telefonul.

| Sarcopt a răspuns:

Să schimbi cardul