| salajeanul a întrebat:

Nu pot sa imi scot cardul de memorie din telefon.
cum as putea sa il scot?

3 răspunsuri:
| linux996 a răspuns:

Il scoti cum l-ai bagat :d
Gluma Apesi pe el

| Asdffd a răspuns:

Poii. apasa cu unghia sau cu un pix/creion. sau odata eu am scapatm telu pe jos si o picat cardulrolling on the floor daca vrei poti face si tu acelasi lucrurolling on the floor sper ca ti-am fost de ajutorhee hee

| sebykes a răspuns:

Cum nu poti sa il scoti? De obicei trebuie sa apesi pe el pentru a iesi cardul in afara. El are o clema acolo care trebuie sa o apesi pentru a se ridica cardul in sus astfel incat sa il poti scoate din telefon.

http://it-rew.com