| Violente a răspuns:

Nu știu de ce ești grăbit să dai atația bani pe memorii, care nu se clasifică între ele și nici nu sunt mai bune, nu PRODUCĂTORUL face diferența cum este de exemplu la surse.

Aici, la memorii, una de 4 GB 1600 cum vrei tu, este foarte bună într-un buget redus de 100 lei.

Și ca să îti răspund la întrebare, Vengeance este cel mai bun și vandut producător de memorii din întreaga lume.

3 răspunsuri:
| vladelvis a răspuns:

Eu as alege 3. corsair, are tensiunea mai mica de alimentare 1, 5V Vs 1, 65 la ceilalti, sigur 3 este mai bun!
Fundă?

| Tavy100 a răspuns:

Parerea mea e ca a treia pare cea mai buna. Acum depinde si de renumele pe care si-l creeaza firmele producatoare. Dar mai conteaza si procesorul tau. Daca ai memoria ram mai buna decat procesorul ( in sensul ca procesorul nu duce nici Mario, iar memoria e de 4GB).
Procesorul si memoria RAM trebuie sa fie echilibrate.

| Maj3stic89 a răspuns:

Eu as prefera acel Kingston hyperx daca ar fi sa il cumpar pentru mine.Dar eu zic sa mergi pe Kingston.