| BigLike a întrebat:

Salut ce credeti ca ar trebui sa fac si care mi-ar aduce mai mult profit : credeti ca ar fi mai bine sa imi fac cont pe shopify si sa imi deschid un magazin online si sa incarc acolo produsele pe care vreau sa le vand sau sa le incarc pur si simplu pe ebay, amazon, eMAG sau alte site-uri de genu? Unde credeti ca as putea sa vand mai mult si de ce credeti asta?

3 răspunsuri:
| marian37 a răspuns:

E o bataie de cap chestia asta. Necesita mult timp, bani, iar investitia o vei scoate peste mult timp. Nu recomand!

| Cristian_Andrei_1995_iNxe a răspuns:

DropShiping-ul este cu dus si intors. Desi este promovat de multi este destul de periculos pentru ca practic tu nu ai un stoc de marfa. In cazul in care cineva cere returul...e cam problematica treaba...tu ai sa ramai cu gaura happy produsul se va intoarce in china.

| cristimihailov a răspuns:

Ai mai putea sa faci trade pe cryptocurrencies.