| mafiot1 a întrebat:

Salut.Ce firme din Romania foarte serioase stiti care imbraca in aur de 24K televizoare,telefoane, console de gaming etc?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Hahahhahahaha

| Peridava a răspuns:

Hopaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Voi l-ati criticat pe Ceausescu in urma unor presupuneri, ca ar fi avut obiecte aurite prin casa. Acum, voi oricere, vreti "foarte serios" sa auriit totul din casa? Normal este ca atunci cand critici ceva, sa nu faci si tu aceeasi greseala. Si apoi, 24 karate? Macar stii ce inseamna asta? Se va sterge imediat. Aurul pur este cel mai moale. Mereu este folosit in aliaj cu ceva: aur, bronz...

| darrio2007 a răspuns (pentru Peridava):

Tu crezi ca l-a criticat el pe Ceausescu? Nici nu era pe teava tunului cand a fost impuscat.

| Tuderlus a răspuns:

Ai incearcat sa fi si tu amuzant dar din pacate nu ti-a iesit.

| PainTech a răspuns:

Buna gluma laughing