| bestia69k20 a întrebat:

Salut.Ce parere aveti despre https://www.ihunt.ro/ulefone-s8-hibrid-negru?
Dar,lasand la o parte specificatiile,sa fim sinceri totusi,telefonul in teorie ar fi bun si e un pret mic si de asta vreau o opinie sincera,trecand peste specificatii,cum este acest telefon cu adevarat? Este ceva calitate? Nu caut pentru jocuri,aplicatii,etc,vreau un telefon cu care pot vorbi, scrie mesaje si sa intru pe Facebook, nimic extravagant.Deci,e bun de ceva acest telefon?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat

E foarte bun, merge si pe jocuri daca vrei. Despre site-ul iHunt, stiu ca sunt telefoane ieftine si bune. Ruleaza perfect Facebook si poti scrie multe mesaje, iar cu bateria de 3000 mAh nu vei fi nevoita sa-l pui asa de mult la incarcat, acum depinde cat de mult il folosesti.