| IlieTiti1 a întrebat:

Vreau daca se poate o comparatie intre aceste 3 telefoane: iHunt Like 2 - Rainbow 3 Dual Camera, Negru; AllCall Rio Black; Ulefone S8 Negru.
Gen care este mai bun, mai rezistent, mai folositor gen sa fie mai "inteligent"! Stiu ca are specificatii dar nu ma pot decide! pls! le gasiti pe www.ihunt.ro primele 3 sunt la reducere!

1 răspuns:
| Eugen80 a răspuns:

Cauta Samsung, nu mai da banii pe petarde care nu mai valoreaza nimic dupa 1-2 ani.