| Deliaflorina a întrebat:

Salut
ce pot face daca pe telefonul mobil se instaleaza aplicatii singure?

5 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Mergi in google play si instaleaza-ti cleanmaster faci scanare in fie care zi la filele inutile

| Deliaflorina explică (pentru BostanDaniel1974):

Am incercat dar mi-a facut telefonul sa mearga si mai greu

| OlarBogdan1999 a răspuns:

Te referi la actualizările aplicațiilor sau la aplicații în sine?
Poate ai vreun virus dacă se instalează singure aplicațiile, un reset e cel mai bun

| OneReason a răspuns:

Il resetezi,

| Deliaflorina explică (pentru OlarBogdan1999):

In fiecare saptamana imi resetez telefonul, dar tot se instaleaza aplicatii singure, ce sa fac?