| Junseng a întrebat:

Cine stie niste coduri in document text, numa refer pentru HTML.

Răspuns Câştigător
| Signori_Gianmario_1993 a răspuns:

Ai putea să faci un mini trojan în Notepad, care să afișeze textul pe care tu vrei să-l scrii. https://www.youtube.com/watch?v=ZdV6wKo5o1A&t=32s

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da pentru ce te referi?

| Junseng explică:

Ceva care sa creeze o apicatie locala, ma refer ca dint-un cod+un prefix diferit de ".txt" la salvare sa creeze un tip de aplicatie sa ii zic asa.

| Signori_Gianmario_1993 a răspuns (pentru Junseng):

Txt nu ai ce face... vbs e singurul compilator de programe tip text.