| silviutzu17 a întrebat:

Salut comunitate! Am o problema la chrome, edge si opera- nu mi se incarca paginile. De fiecare data cand intru pe una din ele nu merge. La chrome, daca vreau sa intru pe vreo pagina trebuie mai intai sa intru la setari si sa dau resetare. La edge nu am nicio idee cum ar trebui sa procedez, iar opera o foloseam rar si in final am dezinstalat-o.

PS: dupa ce dau curatare cu CCleaner merg ambele browsere. Din cate mi-am dat seama ar fi problema din cauza cookie-urilor. ce as putea sa fac?

PS2: Pe mozilla nu am nicio problema.

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Clean install și te rezolvi.

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Browserele se pot da cap in cap, iar sistemul se poate incurca rau daca le folosesti alternativ.
Trebuie sa folosesti un singur browser pe care sa-l declari implicit.
Dezinstaleaza toate browserele si instaleaza doar unul (recomand Mozilla Firefox).