| HellGirl0 a întrebat:

Am si eu o problema...foloseam google chrome,dar m-am mutat pe mozilla (dar inca il mai am pe chrome instalat,si il mai folosesc). Si nu prea stiu cum sa explic,dar am cont pe un site unde pot sa scriu,si cand dadeam sa scriu ceva,in loc sa-mi apara spatiul acela gol -sau cu ce scrisesem deja-arata o reclama (care nu se putea sterg sau alte astea). Aceeasi problema a mai avut-o o fata,si a contactat adminul,iar acesta a spus ca e probabil vreun virus. Am descarcat opera,si acolo merge.
Acum de exemplu vreau sa ma uit la un film/serial pe un site,folosind chrome/mozilla,si in loc de player apare alb (deci nu apare player-ul),dar cu opera merge.
Vreau sa ma uit la meci,folosind un livestream,si de-asemenea cu mozilla/chrome nu merge,iar cu opera da straight face.
De la ce e, si ce-as putea face? [Precizez ca am sters "cookie-urile" si "cache-urile" de la ambele browsere cu probleme].

2 răspunsuri:
| DryLeaf a răspuns:

Deci, problema este cu reclamele...

Daca da, uite aici un link catre un add-on pentru firefox, sa-ti scoata toate reclamele de pe site-uri.

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/adblock-plus/

Click pe "add to firefox" > "install now" > restart firefox si gata happy

| Tagaso a răspuns:

Superaddblocker