| GulDan a întrebat:

Cum fac pe facebook sa nu-mi vada toti fotografiile si prietenii?

Răspuns Câştigător
| CaldareAna a răspuns:

Ai putea da la prieteni editeaza (langa butonul cu "gaseste prieteni"), editeaza confidentialitatea in lista cu cine poate sa-ti vada listele cu prieteni sau lista cu persoanele pe care le urmaresti; in legatura cu pozele nu cred ca exista alta modalitate ina fara de : apesi pe o poza; dai pe editeaza; dai pe o lista cu cine poate sa iti vada poza;

11 răspunsuri:
| MarinaaMrnn a răspuns:

Iti setezi facebook-ul ca "facebook personalizat" si atunci doar tu iti poti vedea fotografiile si prieteniihappy

| rebbi21 a răspuns:

Dai la editeaza confidetialitatea si scrii acolo cine nu vrei sa vada big grin

| rebbi21 a răspuns:

Sau iti setezi facebook-ul pe personalizat

| andru10best a răspuns:

Il faci privat

| GulDan explică (pentru MarinaaMrnn):

Sti cumbig grin?

| MarinaaMrnn a răspuns (pentru GulDan):

Dahappy

| GulDan explică (pentru MarinaaMrnn):

Imi zici?

| GulDan explică (pentru rebbi21):

Sti cum sa fac?

| MarinaaMrnn a răspuns (pentru GulDan):

Deci:
1) Da la "Setari de confidentialitate"
2) O sa-ti apara " cine poate sa-mi vada lucrurile"
3) Dai la " Editeza (este in dreapta)
4) O sa iti apara o sageata apasa pe ea
5) Si apasa pe " Doar eu" (in caz ca vrei sa iti vada pozele si prieteniii doar cei apropiati apasa pe "Prieteni, cu exceptia cunostintelor" )
Atat!
Funda?

| GulDan explică (pentru MarinaaMrnn):

Mersi dar nu merge ca am incercat cu alt cont si la fel apare tot...

| CaldareAna a răspuns (pentru MarinaaMrnn):

Doar eu și prietenii