| Jack_Codlan_1981 a întrebat:

Salut,cum pot face hostpot de pe telefon pe calculator daca nu am placa de retea wireless?

6 răspunsuri:
| RadikalGamer a răspuns:

Legi telefonul prin cablu la calculator și ar trebui sa aibă telefonul pe undeva o funcție de tethering, tot pe la hotspot pe acolo. Și practic îi dă net prin USB, dar s-ar putea sa ai nevoie de o versiune mai nouă de Windows.

| Jack_Codlan_1981 explică (pentru RadikalGamer):

Am windows 8.1, e bine?

| Jack_Codlan_1981 explică (pentru RadikalGamer):

Am windows 8.1, e bine? si ce cablu imi trebuie?

| Jack_Codlan_1981 explică (pentru Jack_Codlan_1981):

Te rog frumos raspunde-mi

| RadikalGamer a răspuns (pentru Jack_Codlan_1981):

O sa mearga pe Windows 8.1. Trebuie un cablu USB, de legi telefonul la calculator. S-ar putea sa aiba incarcatorul cablu detasabil.

| Jack_Codlan_1981 explică (pentru RadikalGamer):

Multumesc mult, o zi frumoasa sa ai, ai Facebook meu aici:Seby seby ngf, daca vrei sa tinem legatura