| Daniel26 a întrebat:

Cum pot reset parola de acces pe un tel iphone, pe care am uitat-o? La o reprezentanta de telefonie se poate?

5 răspunsuri:
| Annouka a răspuns:

Daca nu stii parola si incerci sa o resetezi nu vei putea decat daca mergi undeva cum ar fi de unde ai luat telefonul du te acolo si vorbeste cu o persoana despre problema cele mai mari sanse sunt sa iti zica dar daca nu ar fi posibil la reprezentanta de telefonie ( nu sunt sigura). Sper ca te am ajutat happy!

| RaduCiprian a răspuns:

Cel mai bine sa te duci cu el si toate actele precum ca iti apartine tie la o reprezentatie, altfel ei o sa iti ceara imei-ul si o sa il blocheze

| Kiwibibilă a răspuns:

Ii dai restart din fabrica.

| Daniel26 explică (pentru Kiwibibilă):

Daca e blocat, cum pot da restart din fabrica?

| Kiwibibilă a răspuns (pentru Daniel26):

Cauta pe net, sunt niste combinatii de butoane. Depinde de telefon.