| Botos_Adi_1980 a întrebat:

Am un Iphone SE si am uitat parola de la icloud.
Nu stiu cum sa o recuperez, nu mai stiu nici adresa de email, nimic am doar acces la telefon si la iphone account. Cum pot sa resetez parola?

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Daca ai factura cum ca tu ai cumparat acel telefon.

| gelu1970 a răspuns:

Cu factura si cutia telefonului Apple iți deblocheaza icloud. Insa trebuie sa platești.
Daca e furat... poți să il folosești ca sa decorezi camera sau sa il pui pe masa in club si sa te dai șmecher.
Oricum e modelul cel mai problematic din gama castanelor Apple.

| RobertMoon a răspuns:

Trebuie sa schimbi placa de baza, altfel nu ai cum.

| Alfred0703 a răspuns:

De unde ii furat telefonul?