| Justusee34 a întrebat:

Cum scap de barele de pe margine la Csgo 4:3 m-am uitata la vid asta dar degeaba nu imi apar setarile la nVIDIA control panel?
(https://youtu.be/hka6MHDcy70)

Imi arata dor la setarile de la placa integrata nu si la dedicata.

1 răspuns:
| Bizon95 a răspuns:

Cred ca trebuie sa il pui in full screen ca sa iti apara rezolutia
foarte probabil ca acum e in full screen dar cu "windowed" pe langa (sau borderless), care practic forteaza rezolutia la cea a desktop-ului

totusi, poti sa pastrezi setarile de mai sus si apoi sa ii spui ca ai monitor wide (16:10 sau 16:9) foarte probabil ca acum e pus pe 4:3

succes!