| Xenoverse a întrebat:

Salut, cum se reseteaza un Samsung Galaxy A3 si daca o resetez nu pierd toate datele de pe el si de pe sd card? dau funda.

3 răspunsuri:
| Pandamicuț a răspuns:

Il poti reseta din setari, intri la personal si vei vedea optiunea:copie de rezerva si resetare din fabrica, intri si dai la revenire la setarile din fabrica sau poti apasa in acelasi timp pe butonul de power, home si de volum(ambele butoanr pentru volum). Daca il vei reseta se vor pierde toate datele din telefon, nu si cele existente pe card. Sper ca ti.am fost de ajutor happy

| Andrei_Catalin_1993_t5yx a răspuns:

În setari ai acolo backup și resetare, cardul il poți scoate să nu pierzi datele sau ii faci backup atât la telefon cât și la card.

| Andrei_Catalin_1993_t5yx a răspuns:

În setari ai backup și resetare faci backup pentru păstrarea datelor și după dai resetare, cardul poți să il scoți sa nu pierzi nimic si că sa nu-i mai faci backup