| Galan_Alexandra_1990 a întrebat:

HEI TPU. Am un telefon Samsung Galaxy Grand Neo Plus si de ceva timp nu imi pornesc datele mobile. Am MB si totusi nu pornesc. Ce as putea face ( fara sa resetez telefonul )?

3 răspunsuri:
| Anonimul95t a răspuns:

Salut, incearca sa il bagi si sa il scoti din mod ovion sau reporneste-l, scoatei bateria

| VenomMMA a răspuns:

Buna, ai incercat sa dezactivezi si sa reactivezi din nou optiunea? Incearca asa si vezi daca-ti merge.

| andre57 a răspuns:

Pai si eu am pățit la fel din cauza ca am trecut de pe abonament pe cartelă deci am inchis telefonul si l-am deschis din nou si mergeau. Daca nici asa nu merge mergi la Orange/Vodafone/telecom sau la ce retea esti si spune-le